هدایت به بالای صفحه

رازو رمزهای محتوانویسی مؤثر

راز و رمزهای محتوانویسی حرفه ای بیمه

یکی از مهمترین مهارت ها برای فروش اینترنتی بیمه، مهارت تولید محتوای جذاب برای فروش می باشد. اگر شما هم نماینده بیمه ای هستید که می خواهید فعالیت خود را از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی انجام دهید و یا فروش بیشتری داشته باشید، ناچارید روش ها و تکنیک های تولید محتوا را به خوبی بیاموزید و یا از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

فروش از طریق اینترنت به سرعت در حال گسترش است و محتواهایی که در گذشته مورد توجه افراد قرار می گرفت، متأسفانه دیگر کاربردی ندارد و افرادی می توانند در این زمینه موفق باشند و مشتریان بیشتری جذب کنند که محتوای بهتر و متقاعدکننده تری داشته باشند و بتوانند در ابتدا با محتوای خود افراد بیشتری را به پیج اینستاگرام، سایت و یا سایر صفحات خود در شبکه های اجتماعی جذب نمایند.

حتماً تولید محتوای حرفه ای و جذاب یکی از دغدغه های اصلی شما برای فعالیت در فضای وب و شبکه های اجتماعی است که به این صفحه سرزده اید و در حال مطالعه این مطلب هستید. اما دیگر نگران نباشید. خوشبختانه ما پس از سالها تلاش در زمینه فروش بیمه و تولید محتوای تخصصی بیمه، مشاوره به نمایندگان محترم بیمه برای فعالیت اصولی و فروش بیشتر در اینستاگرام و ادمینی پیج های فعال نمایندگان بیمه، با مطالعه عملکرد مغز در زمینه فرایندهای ذهنی افراد در هنگام تصمیم گیری برای خرید و اهرم هایی که باعث می شود تا مخاطبان شما راحت تر متقاعد شوند و به خرید خدمات بیمه ای شما اقدام کنند، فرمولهای طلایی را بر روی پیج های مختلف اجرا کردیم و اکنون این فرمول ها را به طور کامل در دوره راز و رمزهای محتوای نویسی بیمه در اختیار شما قرار می دهیم.

1.550.000 تومان

شرکت در دوره راز و رمزهای محتوای نویسی حرفه ای بیمه

در این دوره 12 فرمول طلایی محتوانویسی حرفه ای برای فروش بیمه برای شما آماده کردیم و دو چک لیست فوق العاده کاربردی برای شما طراحی نموده ایم که با استفاده از آنها می توانید صدها محتوای ناب و پرفروش برای پیج اینستاگرام و یا سایر فضاهای مجازی خود مانند سایت، کانال تلگرام و گروههای واتس اپ خود تولید کنید و آنها را در قالب های مختلف مورد نظر خود ارائه نمایید.

وقتی شما این فرمولها را می آموزید و محتوای خود را براساس این فرمول ها آماده می کنید، نظر مخاطبان خود را به آسانی جلب می کنید و تمام افرادی که تا دیروز بی توجه از کنار مطالب و پست های شما رد می شدند، به صورت جدی به محتواهای جدید شما توجه می کنند و یا درخواست مشاوره برای شما ارسال می کنند و یا اقدام به خرید می کنند.

1.550.000 تومان

شرکت در دوره راز و رمزهای محتوای نویسی حرفه ای بیمه

این دوره به چه صورت ارائه می شود؟

محتوای این دوره به صورت کاملاً نوشتاری و با مثال ها و تصاویر مرتبط برای شما آماده شده است تا شما به راحتی بتوانید بدون نیاز به اینکه زمان خاصی را در طول روز به آن اختصاص دهید و یا مجبور باشید در یک فضای کاملاً ساکت مطالب را ببینید و یا بشنوید، بتوانید در زمانهای کوتاهی که در انتظار هستید مانند زمانی که در تاکسی، اتوبوس و یا مترو نشسته اید و یا حتی در دفتر کار و منزل در حال یک استراحت کوتاه هستید، مطالب هر جلسه را مطالعه کنید و بلافاصله با استفاده از فرمول ها، محتوای مورد نظر خود را بنویسید و سپس در قالب مورد نظر خود (ویدئو، عکس نوشته، مقاله و ...) آن را تنظیم و منتشر کنید.

آیا برای شرکت در این دوره باید وقت زیادی اختصاص دهم؟

خیر، از آنجا که ما خودمان هم در زمینه فروش بیمه تجربه کافی داریم و با بازار کار و فضای نمایندگان بیمه به خوبی آشنایی داریم، همچنین تمامی مشتریان ما نمایندگان بیمه از سراسر ایران هستند و به طور اختصاصی به نمایندگان بیمه خدمات ارائه می کنیم، این دوره را به گونه ای طراحی کرده ایم که شما بتوانید حتی در حالتی که در حال مشاوره به مراجعه خود هستید و یا در حال صدور و ارائه بیمه نامه هم هستید، محتواهای کاربردی برای خود آماده کنید.

همچنین هر جلسه این دوره شامل یک فرمول طلایی می باشد که همراه با یک فرم حرفه ای محتوانویسی در اختیار شما قرار می گیرد و شما همانطور که در حال مطالعه هر فرمول هستید، فرم محتوانویسی را نیز تکمیل می کنید و در پایان جلسه، متن اولیه محتوای شما کاملاً آماده است.

1.550.000 تومان

شرکت در دوره راز و رمزهای محتوای نویسی حرفه ای بیمه

آیا این فرمول ها را می توان چندین بار مورد استفاده قرار داد و به طور مرتب با استفاده از آنها محتوا تولید کرد؟

بله، با استفاده از این فرمول ها می توان به آسانی صدها محتوای پرقدرت و پرفروش تولید کرد و کافی است کمی خلاقیت خود را به کاربگیرید و همچنین از منابع تولید محتوا استفاده کنید تا هر ماه محتواهای بسیار جذاب و پرمخاطبی تولید کنید و به آسانی مشتریان زیادی را جذب کنید.

منابع تولید محتوا را از کجا می توانیم پیدا کنیم؟

در این دوره چندین هدیه برای شما آماده کرده ایم که یکی از هدایای ارزشمند این دوره، معرفی منابع بکر و بسیار عالی برای تولید محتواست. دید شما پس ازشرکت در این دوره بسیار گسترده تر می شود و علاوه بر آشنایی و دسترسی به منابع تولید محتوای حرفه ای و پرمخاطب، یادمی گیرید خودتان منابع جدید و بکری را بیابید که تاکنون دیگران به سراغ آنها نوفته اند.

بنابراین شما همیشه ایده و مطلب کافی و کاربردی برای تولید محتوا ناب و جذاب خود در اختیار خواهید داشت و از این به بعد با دغدغه تولید محتوا خداحافظی می کنید.

چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

اگر شما نماینده بیمه فعالی هستید که قصد دارید در فضای اینترنت و به ویژه اینستاگرام جایگاه خوبی داشته باشید و فروش بسیار بالایی از طریق اینترنت به دست آورید، اولین و مهترین مهارتی که برای جذب مخاطبان، علاقه مند سازی آنها و در نهایت تبدیل آنها به متقاضی خرید بیمه نیاز دارید، تولید محتوای اصولی و حرفه ای فروش است.

در غیر اینصورت شما نیز مانند بسیار از نمایندگانی که مدتی به وقت و هزینه صرف می کنند و در فضای اینترنت فعالیت می کنند و سرانجام ناامید و بدون هیچ دستاوردی موفقیت دیگران را تماشا می کنند، ناچار خواهید شد تا همین مسیر را طی کنید.

ولی وقتی شما در این دوره شرکت می کنید، اصول محتوانویسی حرفه ای برای فروش را می آموزید و محتوای شما می تواند به عنوان چندین بازاریاب بسیار قوی افراد زیادی را به سمت شما بیاورد تا شما بتوانید با مشاوره درست و حرفه ای آنها را به مشتری و بیمه گذار وفادار خود تبدیل کنید.

همچنین نسبت به افرادی که مهارت تولید محتوای حرفه ای را ندارند بسیار جلوتر هستید و در حالیکه آنها هر روز شاهد افت پیج خود هستند و هیچ درخواست مشاوره ای برای فروش بیمه ندارند، شما می توانید افراد بسیار بیشتری را جذب کنید و هر روز به افراد بیشتری مشاوره بدهید و بیشتر بفروشید.

1.550.000 تومان

شرکت در دوره راز و رمزهای محتوای نویسی حرفه ای بیمه

راز و رمزهای محتوانویسی مؤثر برای فروش بیمه

به دوره محتوانوییسی مؤثر برای فروش بیمه خوش آمدید.

همیشه تولید محتوا و سناریونویسی برای تأثیر بیشتر بر مخاطبان و جذب آنها برای فروش یکی از دغدغه های اصلی همه صاحبان کسب و کار و به ویژه فروشندگان و بازاریابان بوده و هست.

در این بین انواع بیمه به ویژه بیمه های عمر یکی از محصولاتی است که همیشه با مقاومت زیادی از سوی خریداران روبرو است و فروش اینترنتی خدمات بیمه با توجه به سختی و مشکلات متنوع آن و حساسیت های خاصی که دارد، به محتوای مؤثرتر و کاراتری نیز نیاز دارد تا بتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند و آنها را وادار کند تا کمی با خود فکر کنند و خود را قانع کنند که واقعاً به خدمات بیمه نیاز دارند و باید برای خرید آن اقدام کنند.

در این دوره کوتاه شما بدون اتلاف وقت و زیاده گویی با فرمول های صددرصد اثبات شده و  مؤثر می آموزید که چگونه محتوای کاربردی و تأثیرگذار برای پیج، کانال و یا وبلاگ خود آماده کنید تا مخاطبان بیشتری را تحت تأثیر محتوای خود قرار دهید و آنها ببه خرید علاقه مند شوند.

این دوره به طور گامل به صورت نوشتاری آماده شده و  قسمت های مهم به صورت رنگی و پررنگ مشخص شده است تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن به آسانی با مطالعه هر جلسه یک محتوای مناسب آماده کنید.

هر پست یا مقاله  و یا مطلبی که برای تأثیر بر مشتری و همراه نمودن آن تولید می شود در هر قالبی که باشد (ویدئو، عکس نوشته، پادکست و یا متن) دارای یک سناریو است که گاهی فقط در ذهن تولیدکننده محتواست و آن را نمی نویسد ولی این سناریو همیشه در تمام محتواها وجود دارد و آنچه که باعث موفقیت و یا شکست یک محتوا می شود در درجه اول سناریوی آن و بعد نحوه ارائه و سایر فاکتورهاست.

در حقیقت سناریوی خوب و مناسب شالوده است محتوای شماست و اگر سناریوی شما اصولی و مناسب طراحی نشده باشد حتی استفاده از بهترین ابزار و تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی و همچنین بهترین بازیگران و گویندگان هم نمی تواند یک محتوای عالی برای شما تولید کند.

اما یک سناریوی عالی که به خوبی ارائه شود، حتی به صورت عکس نوشته و ویدئویی که توسط خود شما و با استفاده از گوشی موبالتان فیلمبرداری شده می تواند تأثیر بسیار خوبی بر مختطب شما بگذارد و او را به خدمات شما علاقه مند کند.

افزایش فروش

تا 300% افزایش فروش

هوشمندانه تر، سریعتر و بیشتر بفروشید
فروش شما را تا 300% افزایش می دهیم!

پیدا کردن مشتریان جدید

پیدا کردن مشتریان جدید

چگونه به سرعت مشتریان جدید بیابید، بازار سرد خود را داغ کنید و فروش خود را چندین برابر کنید؟

معافیت مالیاتی بیمه گذاران

بیمه عمر، یک پیشنهادردنشدنی

چگونه با مزیت معافیت مالیاتی بیمه عمر و زندگی،کاری کنیم که مشتریان با علاقه بیمه نامه را بخرند؟

پلن های پربازده بازاریابی و فروش بیمه های زندگی

پلن های بازاریابی و فروش

با این پلن ها به شدت میزان فروش خود را افزایش دهید و پورتفوی خود را چندین هزار نفری کنید

کتاب هایی که هر نماینده بیمه ای باید بخواند

پرطرفدارترین کتاب های فروش بیمه به پیشنهاد نمایندگان بیمه

سیاره مشتری

کتاب سیاره مشتری

هنر مشتری یابی در بیمه های عمر به سبک نانومارکتینگ، اولین رمان واره آموزش بازاریابی در صنعت بیمه کشور

125 راه اثبات شده برای فروش بیمه

125راه فروش بیمه های عمر

125 راه اثبات شده برای رسیدن به اوج در فروش بیمه، راه های فروش موفق بیمه به ویژه بیمه های عمر

کتاب نه به نه

کتاب «نه به نه» در فروش بیمه

آگاهی از این که چرا مردم بیمه‌ی عمر می‌خرند و چرا شما آن را می‌فروشید، بسیار مهم‌تر از این است که بدانید چگونه بیمه بفروشید

درباره ما

 تکنیک های بازاریابی و فروش بیمه یک نماینده ی بیمه، از ابتدای کار با چالش های فراوانی روبه رو شد و آنقدر مطالعه و جستجو کرد تا راههای مختلف بازاریابی و فروش بیمه را یاد گرفت. و اکنون این اطلاعات که روز به روز در حال افزایش است، در سایت " نماینده ی بیمه" در اختیار شما نمایندگان عزیز است.

بخوانید، اجرا کنید و از فروش خود لذت ببرید

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: سایت ستاپ