هدایت به بالای صفحه

راز و رمزهای محتوانویسی مؤثر برای فروش بیمه

راز و رمزهای محتوانویسی مؤثر برای فروش بیمه

به دوره محتوانوییسی مؤثر برای فروش بیمه خوش آمدید.

همیشه تولید محتوا و سناریونویسی برای تأثیر بیشتر بر مخاطبان و جذب آنها برای فروش یکی از دغدغه های اصلی همه صاحبان کسب و کار و به ویژه فروشندگان و بازاریابان بوده و هست.

در این بین انواع بیمه به ویژه بیمه های عمر یکی از محصولاتی است که همیشه با مقاومت زیادی از سوی خریداران روبرو است و فروش اینترنتی خدمات بیمه با توجه به سختی و مشکلات متنوع آن و حساسیت های خاصی که دارد، به محتوای مؤثرتر و کاراتری نیز نیاز دارد تا بتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند و آنها را وادار کند تا کمی با خود فکر کنند و خود را قانع کنند که واقعاً به خدمات بیمه نیاز دارند و باید برای خرید آن اقدام کنند.

در این دوره کوتاه شما بدون اتلاف وقت و زیاده گویی با فرمول های صددرصد اثبات شده و  مؤثر می آموزید که چگونه محتوای کاربردی و تأثیرگذار برای پیج، کانال و یا وبلاگ خود آماده کنید تا مخاطبان بیشتری را تحت تأثیر محتوای خود قرار دهید و آنها ببه خرید علاقه مند شوند.

این دوره به طور گامل به صورت نوشتاری آماده شده و  قسمت های مهم به صورت رنگی و پررنگ مشخص شده است تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن به آسانی با مطالعه هر جلسه یک محتوای مناسب آماده کنید.

هر پست یا مقاله  و یا مطلبی که برای تأثیر بر مشتری و همراه نمودن آن تولید می شود در هر قالبی که باشد (ویدئو، عکس نوشته، پادکست و یا متن) دارای یک سناریو است که گاهی فقط در ذهن تولیدکننده محتواست و آن را نمی نویسد ولی این سناریو همیشه در تمام محتواها وجود دارد و آنچه که باعث موفقیت و یا شکست یک محتوا می شود در درجه اول سناریوی آن و بعد نحوه ارائه و سایر فاکتورهاست.

در حقیقت سناریوی خوب و مناسب شالوده است محتوای شماست و اگر سناریوی شما اصولی و مناسب طراحی نشده باشد حتی استفاده از بهترین ابزار و تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی و همچنین بهترین بازیگران و گویندگان هم نمی تواند یک محتوای عالی برای شما تولید کند.

اما یک سناریوی عالی که به خوبی ارائه شود، حتی به صورت عکس نوشته و ویدئویی که توسط خود شما و با استفاده از گوشی موبالتان فیلمبرداری شده می تواند تأثیر بسیار خوبی بر مختطب شما بگذارد و او را به خدمات شما علاقه مند کند.

لایک : 0
کد امنیتی رفرش
افزایش فروش

تا 300% افزایش فروش

هوشمندانه تر، سریعتر و بیشتر بفروشید
فروش شما را تا 300% افزایش می دهیم!

پیدا کردن مشتریان جدید

پیدا کردن مشتریان جدید

چگونه به سرعت مشتریان جدید بیابید، بازار سرد خود را داغ کنید و فروش خود را چندین برابر کنید؟

معافیت مالیاتی بیمه گذاران

بیمه عمر، یک پیشنهادردنشدنی

چگونه با مزیت معافیت مالیاتی بیمه عمر و زندگی،کاری کنیم که مشتریان با علاقه بیمه نامه را بخرند؟

پلن های پربازده بازاریابی و فروش بیمه های زندگی

پلن های بازاریابی و فروش

با این پلن ها به شدت میزان فروش خود را افزایش دهید و پورتفوی خود را چندین هزار نفری کنید

کتاب هایی که هر نماینده بیمه ای باید بخواند

پرطرفدارترین کتاب های فروش بیمه به پیشنهاد نمایندگان بیمه

سیاره مشتری

کتاب سیاره مشتری

هنر مشتری یابی در بیمه های عمر به سبک نانومارکتینگ، اولین رمان واره آموزش بازاریابی در صنعت بیمه کشور

125 راه اثبات شده برای فروش بیمه

125راه فروش بیمه های عمر

125 راه اثبات شده برای رسیدن به اوج در فروش بیمه، راه های فروش موفق بیمه به ویژه بیمه های عمر

کتاب نه به نه

کتاب «نه به نه» در فروش بیمه

آگاهی از این که چرا مردم بیمه‌ی عمر می‌خرند و چرا شما آن را می‌فروشید، بسیار مهم‌تر از این است که بدانید چگونه بیمه بفروشید

درباره ما

 تکنیک های بازاریابی و فروش بیمه یک نماینده ی بیمه، از ابتدای کار با چالش های فراوانی روبه رو شد و آنقدر مطالعه و جستجو کرد تا راههای مختلف بازاریابی و فروش بیمه را یاد گرفت. و اکنون این اطلاعات که روز به روز در حال افزایش است، در سایت " نماینده ی بیمه" در اختیار شما نمایندگان عزیز است.

بخوانید، اجرا کنید و از فروش خود لذت ببرید

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: سایت ستاپ